Skip to main content

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00-16:00

O nas

Ważne!

Zobacz, co z nami osiągniesz

Dla kogo tu jesteśmy – skoro tu trafiłeś to prawdopodobnie dla Ciebie 😊, a dokładniej projekt kierujemy dla wszystkich osób z branży ogrodniczej i pokrewnych

Co oferujemy – szkolenia online ale nie tylko, stawiamy także na rozwój osobisty! 

Co chcemy stworzyć – super społeczność dążącą do upragnionych celów zawodowych ale wierzymy że jest to dobry punkt wyjścia aby realizować też inne cele w tym marzenia!

Jak to widzimy – my dajemy z siebie wszystko ale liczymy także na Twój udział, jak to mówią w kupie siła. Zbudujmy coś wspaniałego – WSPÓLNIE

Czego oczekujemy – otwartej głowy i trochę zaangażowania na początek, później powinno być już z górki. Nie jesteś przekonany?  Mimo to namawiamy do spróbowania. Spróbować nie zaszkodzi a kto wie co z tego wyjdzie 😊

W co wierzymy – w rozwój szeroko pojęty, że dążenie do celu ma sens i daje pożądane efekty, w moc dobrych relacji i w Ciebie tak samo mocno jak w siebie 😊

Zanim opowiemy coś więcej…

chcemy Cię zaprosić do dołączenia do naszej grupy na Discordzie. Prawdopodobnie należysz do wielu różnych grup ale prosimy daj nam szanse, ten projekt wymaga czasu i zrozumienia, jak zaskoczysz o co w tym chodzi to wtedy zdecyduj czy zostajesz czy wychodzisz.

OK?

Teraz do sedna

Nasza koncepcja jest jeszcze świeża, ale mamy głowy pełne pomysłów i chcemy je wdrażać w życie aby żyło i zarabiało się lepiej.

W marcu 2021 wypuściliśmy do sprzedaży nasze pierwsze szkolenie online z projektowania i wykonywania systemów automatycznego nawadniania. Jesteśmy z niego bardzo dumni ponieważ wiemy ile solidnej wiedzy można w nim nabyć. Wierzymy, że to szkolenie jak i kolejne (tak dokładnie na jednym się nie skończy) pozwoli na systematyczne podnoszenie Twoich kwalifikacji co w rezultacie ma mieć korzystny wpływ na Twoją działalność i dochody.

Szkolenia jakie oferujemy mają formę online, chcemy aby każdy mógł nabywać nową wiedzę wygodnie w domu i co ważne we własnym tempie z możliwością powtarzania materiału do skutku. Dodatkowo nie zostajesz sam, masz nasze wsparcie. Takie są właśnie nasze szkolenia.

Ale Zielony Biznes to nie tylko wiedza z branży ogrodniczej, to także pomoc z zakresu rozwoju własnego. Rozwój własny to coś bardzo ważnego czego nie powinniśmy odkładać na potem. Aby rozwijać biznes powinniśmy rozwijać się także i my. Więcej na ten temat pisaliśmy na naszym blogu kliknij w przycisk poniżej aby przejść do wpisu. Złap tą zajawkę.

To co?

Przekonałeś się do bycia częścią naszej społeczności?