Skip to main content

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00-16:00

Po Co Się Szkolimy?

Wszelkiego rodzaju szkolenia oraz kursy są coraz bardziej popularne i dostępne. Zarówno te stacjonarnie jak i on-line. Mamy naprawdę coraz łatwiejszy dostęp do cennej wiedzy, której jeszcze kilka lat temu moglibyśmy szukać z marnym rezultatem lub poświęcając na to wiele jakże cennego czasu. Dlatego coraz częściej i chętniej po nią sięgamy korzystając z nowoczesnych rozwiązań.

A robimy to ponieważ chcemy:

  • rozwijać się
  • uzupełnić barki w swoim wykształceniu
  • poszerzać swoją ofertę
  • przebranżowić się
  • zaktualizować swoją wiedzę
  • i wiele innych

Żyjemy w kraju gdzie system edukacji jest mocno rozwinięty, ale tak naprawdę uczy on nas wiele nieprzydatnych rzeczy, a te, które są potrzebne często nie pojawiają się w programie nauczania.

Dlatego aby się wyspecjalizować, albo lepiej radzić sobie chociażby z prowadzeniem firmy musimy szukać sami. Niewielu z nas nadarzy się okazja poznania mentora i wkroczenia pod jego bezpośrednią opiekę. W zamian za to z łatwością znajdziemy wiele ofert szkoleń, webnarów i innych, podczas których mentorzy sprzedają swoją wiedzę liczniejszej publiczności niżeli tylko jednemu wybranemu uczniowi.

I tu może pojawić się sprzeciw i gniew na hasło „sprzedają”. Te osoby chociaż byśmy chcieli nie pracują za darmo, czego niestety często nie rozumiemy. A powinniśmy…

Wiele takich osób redaguje bloga, wydaje książki czy też e-booki a także prowadzi szkolenia w tym internetowe. W skrócie poświęca naprawdę wiele swojego czasu aby udostępniać to wszystko.  Są to osoby, które posiadają wysokie kwalifikacje w danej dziedzinie i chcą się nimi dzielić.

Sami przerobiliśmy wiele różnych szkoleń i możemy potwierdzić, że warto z nich korzystać ponieważ docieramy w ten sposób do wiedzy jaką sami musielibyśmy zbierać przez lata. A tak możemy za odpowiednią zapłatą uzyskać do niej dostęp w prosty i przyjemny sposób.

Wiedza zawsze kosztowała i dalej kosztować musi. Jak nie nasz czas to nasze pieniądze. Dlatego większość szkoleń, webinarów czy ebooków gdzie uzyskujemy dostęp do zaawansowanej często zakulisowej wiedzy to materiały odpłatne. Nie powinniśmy się temu dziwić.

Możemy mieć wrażenie, że świat w jakim żyjemy jest chytry na pieniądze i za byle radę każdy wyciąga rękę po zapłatę. Ale prawda jest taka, że ta rada to wiedza. A ta osoba, która ją nam daje musiała się natrudzić aby ją zdobyć a pewnie też i wykosztować.

Musimy zrozumieć że, wiedza w dzisiejszych czasach nie raz ma wyższą cenę niż materialne dobro. Z tego względu warto za nią płacić aby ją posiadać. Różnego rodzaju szkolenia pozwalają na zdobycie naprawdę profesjonalnej wiedzy często opartej o wieloletnie doświadczenie i tysiące prób oraz błędów jakich dzięki takiemu kursowi nie musimy popełniać sami.

Co zatem zyskujemy? Kto się nie szkoli stoi w miejscu, a w najlepszym przypadku porusza się do przodu w ślimaczym tempie. Każda nowa rzecz którą się nauczymy, to kolejny element Naszej oferty. Wiemy więcej, robimy więcej, robimy to lepiej. Lepsza usługa, to lepsza zapłata.

Dlatego właśnie się szkolimy

0