Skip to main content

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00-16:00

Zielony Biznes – Czyli Co To Takiego

Zielony Biznes to my Natalia i Sebastian tak się przywitaliśmy jakiś czas temu na mediach społecznościowych i tu się nic nie zmieniło.

To po prostu pomysł i dwoje młodych oraz ambitnych ludzi. Już od początku naszej współpracy stawialiśmy na jakość usług, obsługi itp. oraz nowoczesne podejście do klienta i prowadzenia firmy. Wiemy, że jest to tzw. klucz do sukcesu i chcemy ten klucz przekazywać dalej. W jaki sposób? O tym poniżej.

Co my tu właściwie chcemy robić? I czym jest ten nasz Zielony Biznes?

Zacznijmy może od początku

W 2017 roku w Krakowie zorganizowaliśmy debiutancką konferencję pod nazwą Zielony Biznes. Wydarzenie to dotyczyło nowinek z branży ogrodniczej podczas którego pojawiło się ponad 100 uczestników.

Z zamysłu miało być to wydarzenie cykliczne w odstępach 2-3 letnich. W międzyczasie jako Zielony Biznes prowadziliśmy szkolenia z:

  • projektowania i wykonywania systemów automatycznego nawadniania
  • projektowania oczek wodnych i stawów kąpielowych
  • oraz izolacji zbiorników za pomocą geomembrany EPDM Firestone.

Czyli z tego na czym dobrze się znamy i od lat się tym zajmujemy.

zdjęcie z konferencji Zielony Biznes rok 2017

Rok 2020 powinien być rokiem II edycji konferencji Zielony Biznes, ale jak wszystkim wiadomo  zaskoczył nas COVID. Dlatego też zrezygnowaliśmy z organizacji tego wydarzenia. W zamian za to postanowiliśmy wdrożyć plan B, który wykluwał się w naszych głowach od dłuższego czasu ale jego realizacje odkładaliśmy w czasie.

Plan B czyli rozszerzenie Zielonego Biznesu o narzędzia rozwojowe dla firm z branży ogrodniczej i pokrewnych.

W uproszczeniu chcielibyśmy umożliwić rozwój firmom z branży, poprzez rozmaite szkolenia, wydarzenia, spotkania networkingowe i nie tylko. Marzy nam się aby usługi w ogrodnictwie były coraz wyższej jakości a jednocześnie aby zwiększała się świadomość firm a wraz z tym ich stabilna pozycja na rynku i lepsze zarobki.

Współpracujemy z wieloma wykonawcami oraz projektantami. Wiemy co ich trapi, jakie mają problemy, często wiemy też z czego te problemy wynikają. Dlatego otwieramy nowy dział Zielonego Biznesu. Stawiamy na szeroko pojęty rozwój zgodnie z myślą:

„kto nie idzie do przodu, ten się cofa”

Johann Wolfgang von Goethe

Świat nieustannie idzie do przodu. Jeżeli nie chcemy się cofać musimy iść do przodu razem z nim.  Innego wyjścia nie ma. My o tym wiemy dlatego stawiamy na ciągły rozwój, który jest jedyną drogą do osiągnięcia satysfakcji z prowadzenia biznesu oraz pożądanych zarobków.

Ponieważ od czegoś trzeba zacząć, na sam początek wybraliśmy nasze podstawowe szkolenia, które przenosimy do sieci w formie on-line. Przekazujemy w nich naprawdę solidną dawkę wiedzy i możemy zagwarantować ich wysoką jakość. Oferta szkoleń stopniowo będzie się zwiększać co pozwoli na dostęp do różnorodnej wiedzy i wybór tego co kto aktualnie potrzebuje. Będziemy się starać z całych sił aby możliwości rozwoju były na wyciągnięcie ręki – już nasza w tym głowa.

Jeżeli czujesz, że chcesz iść do przodu, dołącz do nas. Sukces gwarantowany 😊

0