Skip to main content

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00-16:00

FAQ

Szkolenia on-line

Jak to działa?

Oferowane przez nas szkoleni mają formę on-line. Platforma umożliwia naukę 24/7 dzięki temu uczestnik może dostosować tryb nauki do własnych potrzeb. Aby móc realizować materiał uczestnik szkolenia potrzebuje jedynie dostęp do Internetu oraz urządzenie, na którym będzie mógł oglądać filmy szkoleniowe.

Po wykupieniu szkolenia system automatycznie wyśle wiadomość na wskazanego maila z instrukcją dotyczącą logowania na platformę szkoleniową.

Przy zakupie wybieramy czas subskrypcji (czyli dostępu do szkolenia). W ofercie przygotowane zostały dwie opcje 6 lub 12 miesięcy (z opcją późniejszego przedłużenia).

Jak uzyskać dostęp do szkolenia?

Aby uzyskać dostęp do szkolenia należy wybrać z naszej oferty szkolenie jakie nas interesuje, następnie wybrać opcję subskrypcji (6 lub 12 miesięcy) a następnie przejść do rejestracji i płatności.

Po wykonaniu płatności system automatycznie wyśle wiadomość na wskazanego maila z instrukcją dotyczącą logowania na platformę szkoleniową.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie kierujemy do wszystkich osób, które chcą się zajmować systemami automatycznego nawadniania w ramach prowadzenia własnej działalności jak również tym osobom które chciałyby taki system samodzielnie zaprojektować i wykonać na potrzeby własnego ogrodu.

Jaki jest koszt kursów on-line?

Cena kursów jest zależna od wybranego pakietu.

Jaki sprzęt potrzebuje aby uczestniczyć w szkoleniu on-line?

Aby móc realizować materiał uczestnik szkolenia potrzebuje jedynie dostęp do Internetu oraz urządzenie, na którym będzie mógł oglądać filmy szkoleniowe.

Ze względu na liczne rysunki, schematy, przykłady itp. pojawiające się podczas szkolenia, zaleca się korzystanie z urządzenia posiadającego większy monitor (np. laptop)

Czy można wykupić szkolenie na firmę (faktura VAT)?

Tak, na zakup szkolenia można wystawić fakturę VAT. Ważne jest aby podczas rejestracji zaznaczyć chęć otrzymania faktury.

Co jeżeli nie zdążę ukończyć szkolenia przed upływem dostępu?

W przypadku upływu terminu dostępu do szkolenia każdy uczestnik może przedłużyć subskrypcje wykupując dostęp o kolejne 3, 6 lub 12 miesięcy

Czy kurs się kończy egzaminem i kiedy uzyskam certyfikat/dyplom?

Szkolenie nie przewiduje egzaminu końcowego. Dla chętnych jest możliwość wykonania zadania domowego i odesłania do konsultacji.

Certyfikat/dyplom jest generowany automatycznie po odtworzeniu całego materiału szkoleniowego.

Jak mogę się z wami skontaktować?

W celu kontaktu zapraszamy na zielonybiznes.pl/kontakt

Nasz e-mail: kontakt@zielonybiznes.pl

Telefon: 501 269 969

Gdzie i kiedy odbywa się szkolenie?

Szkolenie online nie ma konkretnego terminu ani konkretnej lokalizacji!

Po dokonaniu zakupu szkolenia od razu dostajesz link z danymi do logowania na platformie szkoleniowej. Wystarczy się zalogować aby uzyskać dostęp do nagranych lekcji, które możesz realizować gdzie chcesz i kiedy chcesz! Każdą lekcję możesz powtarzać dowolną ilość razy!

Jedyny warunek to dostęp do internetu oraz laptop lub inne urządzenie na którym chcesz odtwarzać szkolenie (przykładowo tablet, komórka, komputer stacjonarny)

Czy można powtarzać materiał?

Tak! Całe szkolenie i wybrane lekcje możesz powtarzać do woli.

Subskrypcja – jak to działa?

Przy zakupie wybieramy czas subskrypcji (czyli dostępu do szkolenia).
W ofercie przygotowane zostały dwie opcje 6 lub 12 miesięcy.

Dodatkowo istnieje możliwość przedłużenia abonamentu o 3, 6 lub 12 miesięcy. W razie gdyby uczestnikowi nie udało się zrealizować
kursu przed upływem dostępu.

Nasza platforma przypomni Ci o możliwości przedłużenia subskrypcji!