Czy znasz niezawodną metodę na lepsze zarobki w branży ogrodniczej

Możesz uwierzyć lub nie ale naprawdę istnieje niezawodna metoda pozwalająca na zwiększenie m.in zarobków. A jest nią ogólnie pojęty rozwój osobisty.

Jego definicja mówi, że jest to zmiana możliwa dzięki odpowiednim metodom, narzędziom oraz informacjom, pozwalająca udoskonalić jakość pewnych obszarów życia człowieka (zawodowego, społecznego, hobbystycznego czy emocjonalnego)… i co istotne jest to proces trwający przez całe życie.

Brzmi strasznie? – całe życie? nie chce pakować się w coś takiego!

Dobra wiadomość jest taka – kto wskoczył na tory rozwoju osobistego ten raczej nie ogląda się aby z nich wyskakiwać, tylko stopniowo nabiera na nich prędkości z pełnym bananem na twarzy.

Jak to zwykle bywa – najtrudniej jest zacząć

 • bo nie wiemy od czego,
 • nie widzimy potrzeby,
 • nie rozumiemy,
 • a nie raz po prostu szukamy pretekstów wymigując się brakiem czasu lub milionem spraw na głowie.

Jak widzisz powodów dlaczego się nie rozwijamy jest naprawdę wiele. Ale zachęcamy Cię abyś spróbował/a.

Dlaczego warto?

Dzięki rozwojowi osobistemu uczymy się poszerzania horyzontów wychodząc jednocześnie z tz. wąskiego kadrowania (czyli zjawiska, w którym odbieramy i opiniujemy otaczający nas świat jedynie na podstawie własnych doświadczeń i odczuć nie uwzględniając takich kwestii jak to, że inni ten świat mogą widzieć inaczej, jak również to co uważamy za rację nie koniecznie musi być jedyną racją lub właściwą).

Rozwijając się zaczynamy dostrzegać wiele możliwości, rozwiązań których wcześniej nie widzieliśmy, a także stopniowo zaczynamy krok po kroku łączyć ze sobą różne kropki, które rozjaśniają nasz umysł pozwalając iść w stronę sukcesu, satysfakcji oraz szczęścia.

Wiele osób uważa, że wraz z zakończeniem edukacji szkolnej kończy się potrzeba dalszego kształcenia. Nic bardziej mylnego!

Znasz takie powiedzenie kto nie idzie do przodu ten się cofa?

Prosty przykład wyobraź sobie, że nie nadążasz za rozwojem technologii. Nie umiesz obsługiwać komputera, wysłać maila czy nawet wykonać prostego przelewu bankowego za pośrednictwem bankowości internetowej. Widzisz jakie życie byłoby trudne bez nabytych tak prozaicznych umiejętności?

I może myślisz – no dobra ale to są umiejętności bez których nie da się funkcjonować w dzisiejszym świecie. Prawda jest taka, że wiele osób dalej nie umie wykonać przelewu i jakoś żyją. Przekładając to na siebie Ty też jakoś żyjesz, ale pomyśl ilu rzeczy jeszcze nie odkryłeś, a których odkrycie ułatwiłoby Ci pracę, pozwoliło na zwiększenie zarobków czy też realizację wielu marzeń i celów.

Aby biznes się rozwijał i przynosił większe dochody, nie ma zmiłuj my też musimy. Nasz projekt to Zielony Biznes, a słowo „biznes” zobowiązuje. Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem nowych umiejętności i wiedzy to zapraszamy do regularnego zaglądania na naszego bloga oraz media społecznościowe. Ponieważ jest to Zielony Biznes planujemy tu przeplatać tematy bardziej „zielone” czyli różne aspekty bezpośrednio związane z branżą ogrodniczą, jak również wątki „biznesowe” w których będziemy nakreślać różne możliwości i kierunki rozwoju przydatne w Twoim biznesie!

Chcesz w naszej branży zarabiać więcej? -> chodź z nami!

Jeśli spodobał Ci się ten post zostaw nam zielone serce poniżej!

Kontakt

Telefon: 501 269 969

E-mail: kontakt@zielonybiznes.pl

NIP: 865206066

Bądź z nami na
bieżąco!

Masz pytanie?

Napisz do nas online

Zapisałeś się na listę zainteresowanych

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail. Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z ofertą przedsprzedaży szkolenia oraz specjalnymi bonusami :). Nie widzisz wiadomości? Zobacz folder spam, wiadomość mogła tam przypadkowo wylądować.

Co z nami osiągniesz?

Dla kogo tu jesteśmy – skoro tu trafiłeś to prawdopodobnie dla Ciebie 😊, a dokładniej projekt kierujemy dla wszystkich osób z branży ogrodniczej i pokrewnych

Co oferujemy – szkolenia online ale nie tylko, stawiamy także na rozwój osobisty! 

Co chcemy stworzyć – super społeczność dążącą do upragnionych celów zawodowych ale wierzymy że jest to dobry punkt wyjścia aby realizować też inne cele w tym marzenia!

Jak to widzimy – my dajemy z siebie wszystko ale liczymy także na Twój udział, jak to mówią w kupie siła. Zbudujmy coś wspaniałego – WSPÓLNIE

Czego oczekujemy – otwartej głowy i trochę zaangażowania na początek, później powinno być już z górki. Nie jesteś przekonany?  Mimo to namawiamy do spróbowania. Spróbować nie zaszkodzi a kto wie co z tego wyjdzie 😊

W co wierzymy – w rozwój szeroko pojęty, że dążenie do celu ma sens i daje pożądane efekty, w moc dobrych relacji i w Ciebie tak samo mocno jak w siebie 😊

Wkrótce dostępne...

Sebastian

 • Instaluje systemy nawadniania od 2007 roku
 • Od 2015 roku prowadzi szkolenia praktyczne oraz zajmuję się pomocą techniczną dla firm ogrodniczych.
 • Ponad 200 różnego rodzaju realizacji nawadniania w tym nadzory techniczne na zlecenie zewnętrznych firm
 • Od kilku lat specjalizuje się w serwisowaniu i przebudowie istniejących systemów nawadniania.
 • Zawsze miły i uśmiechnięty, nie odmówi pomocy w każdym temacie.
 • Właściciel hurtowni nawadniania Blue Garden

Natalia

 • Projektant nawadniania od 2014 roku
 • Ponad 100 projektów systemów nawadniania w tym bardzo małe i bardzo duże
 • Przeprowadzone 24 szkolenia stacjonarne z projektowania nawadniania
 • Od początków kariery zawodowej ciągle się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje
 • Lubi zadowolonego klienta i profesjonalne podejście do  projektowania
 • Autorka bloga Zielone Nawodnione