Zielony Biznes – czyli co to takiego

Zielony Biznes to my Natalia i Sebastian tak się przywitaliśmy jakiś czas temu na mediach społecznościowych i tu się nic nie zmieniło.

To po prostu pomysł i dwoje młodych oraz ambitnych ludzi. Już od początku naszej współpracy stawialiśmy na jakość usług, obsługi itp. oraz nowoczesne podejście do klienta i prowadzenia firmy. Wiemy, że jest to tzw. klucz do sukcesu i chcemy ten klucz przekazywać dalej. W jaki sposób? O tym poniżej.

Co my tu właściwie chcemy robić? I czym jest ten nasz Zielony Biznes?

Zacznijmy może od początku

W 2017 roku w Krakowie zorganizowaliśmy debiutancką konferencję pod nazwą Zielony Biznes. Wydarzenie to dotyczyło nowinek z branży ogrodniczej podczas którego pojawiło się ponad 100 uczestników.

Z zamysłu miało być to wydarzenie cykliczne w odstępach 2-3 letnich. W międzyczasie jako Zielony Biznes prowadziliśmy szkolenia z:

 • projektowania i wykonywania systemów automatycznego nawadniania
 • projektowania oczek wodnych i stawów kąpielowych
 • oraz izolacji zbiorników za pomocą geomembrany EPDM Firestone.

Czyli z tego na czym dobrze się znamy i od lat się tym zajmujemy.

zdjęcie z konferencji Zielony Biznes rok 2017

Rok 2020 powinien być rokiem II edycji konferencji Zielony Biznes, ale jak wszystkim wiadomo  zaskoczył nas COVID. Dlatego też zrezygnowaliśmy z organizacji tego wydarzenia. W zamian za to postanowiliśmy wdrożyć plan B, który wykluwał się w naszych głowach od dłuższego czasu ale jego realizacje odkładaliśmy w czasie.

Plan B czyli rozszerzenie Zielonego Biznesu o narzędzia rozwojowe dla firm z branży ogrodniczej i pokrewnych.

W uproszczeniu chcielibyśmy umożliwić rozwój firmom z branży, poprzez rozmaite szkolenia, wydarzenia, spotkania networkingowe i nie tylko. Marzy nam się aby usługi w ogrodnictwie były coraz wyższej jakości a jednocześnie aby zwiększała się świadomość firm a wraz z tym ich stabilna pozycja na rynku i lepsze zarobki.

Współpracujemy z wieloma wykonawcami oraz projektantami. Wiemy co ich trapi, jakie mają problemy, często wiemy też z czego te problemy wynikają. Dlatego otwieramy nowy dział Zielonego Biznesu. Stawiamy na szeroko pojęty rozwój zgodnie z myślą:

„kto nie idzie do przodu, ten się cofa”

Johann Wolfgang von Goethe

Świat nieustannie idzie do przodu. Jeżeli nie chcemy się cofać musimy iść do przodu razem z nim.  Innego wyjścia nie ma. My o tym wiemy dlatego stawiamy na ciągły rozwój, który jest jedyną drogą do osiągnięcia satysfakcji z prowadzenia biznesu oraz pożądanych zarobków.

Ponieważ od czegoś trzeba zacząć, na sam początek wybraliśmy nasze podstawowe szkolenia, które przenosimy do sieci w formie on-line. Przekazujemy w nich naprawdę solidną dawkę wiedzy i możemy zagwarantować ich wysoką jakość. Oferta szkoleń stopniowo będzie się zwiększać co pozwoli na dostęp do różnorodnej wiedzy i wybór tego co kto aktualnie potrzebuje. Będziemy się starać z całych sił aby możliwości rozwoju były na wyciągnięcie ręki – już nasza w tym głowa.

Jeżeli czujesz, że chcesz iść do przodu, dołącz do nas. Sukces gwarantowany 😊

Jeśli spodobał Ci się ten post zostaw nam zielone serce poniżej!

Kontakt

Telefon: 501 269 969

E-mail: kontakt@zielonybiznes.pl

NIP: 865206066

Bądź z nami na
bieżąco!

Masz pytanie?

Napisz do nas online

Zapisałeś się na listę zainteresowanych

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail. Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z ofertą przedsprzedaży szkolenia oraz specjalnymi bonusami :). Nie widzisz wiadomości? Zobacz folder spam, wiadomość mogła tam przypadkowo wylądować.

Co z nami osiągniesz?

Dla kogo tu jesteśmy – skoro tu trafiłeś to prawdopodobnie dla Ciebie 😊, a dokładniej projekt kierujemy dla wszystkich osób z branży ogrodniczej i pokrewnych

Co oferujemy – szkolenia online ale nie tylko, stawiamy także na rozwój osobisty! 

Co chcemy stworzyć – super społeczność dążącą do upragnionych celów zawodowych ale wierzymy że jest to dobry punkt wyjścia aby realizować też inne cele w tym marzenia!

Jak to widzimy – my dajemy z siebie wszystko ale liczymy także na Twój udział, jak to mówią w kupie siła. Zbudujmy coś wspaniałego – WSPÓLNIE

Czego oczekujemy – otwartej głowy i trochę zaangażowania na początek, później powinno być już z górki. Nie jesteś przekonany?  Mimo to namawiamy do spróbowania. Spróbować nie zaszkodzi a kto wie co z tego wyjdzie 😊

W co wierzymy – w rozwój szeroko pojęty, że dążenie do celu ma sens i daje pożądane efekty, w moc dobrych relacji i w Ciebie tak samo mocno jak w siebie 😊

Wkrótce dostępne...

Sebastian

 • Instaluje systemy nawadniania od 2007 roku
 • Od 2015 roku prowadzi szkolenia praktyczne oraz zajmuję się pomocą techniczną dla firm ogrodniczych.
 • Ponad 200 różnego rodzaju realizacji nawadniania w tym nadzory techniczne na zlecenie zewnętrznych firm
 • Od kilku lat specjalizuje się w serwisowaniu i przebudowie istniejących systemów nawadniania.
 • Zawsze miły i uśmiechnięty, nie odmówi pomocy w każdym temacie.
 • Właściciel hurtowni nawadniania Blue Garden

Natalia

 • Projektant nawadniania od 2014 roku
 • Ponad 100 projektów systemów nawadniania w tym bardzo małe i bardzo duże
 • Przeprowadzone 24 szkolenia stacjonarne z projektowania nawadniania
 • Od początków kariery zawodowej ciągle się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje
 • Lubi zadowolonego klienta i profesjonalne podejście do  projektowania
 • Autorka bloga Zielone Nawodnione