Po co się szkolimy?

Wszelkiego rodzaju szkolenia oraz kursy są coraz bardziej popularne i dostępne. Zarówno te stacjonarnie jak i on-line. Mamy naprawdę coraz łatwiejszy dostęp do cennej wiedzy, której jeszcze kilka lat temu moglibyśmy szukać z marnym rezultatem lub poświęcając na to wiele jakże cennego czasu. Dlatego coraz częściej i chętniej po nią sięgamy korzystając z nowoczesnych rozwiązań.

A robimy to ponieważ chcemy:

 • rozwijać się
 • uzupełnić barki w swoim wykształceniu
 • poszerzać swoją ofertę
 • przebranżowić się
 • zaktualizować swoją wiedzę
 • i wiele innych

Żyjemy w kraju gdzie system edukacji jest mocno rozwinięty, ale tak naprawdę uczy on nas wiele nieprzydatnych rzeczy, a te, które są potrzebne często nie pojawiają się w programie nauczania.

Dlatego aby się wyspecjalizować, albo lepiej radzić sobie chociażby z prowadzeniem firmy musimy szukać sami. Niewielu z nas nadarzy się okazja poznania mentora i wkroczenia pod jego bezpośrednią opiekę. W zamian za to z łatwością znajdziemy wiele ofert szkoleń, webnarów i innych, podczas których mentorzy sprzedają swoją wiedzę liczniejszej publiczności niżeli tylko jednemu wybranemu uczniowi.

I tu może pojawić się sprzeciw i gniew na hasło „sprzedają”. Te osoby chociaż byśmy chcieli nie pracują za darmo, czego niestety często nie rozumiemy. A powinniśmy…

Wiele takich osób redaguje bloga, wydaje książki czy też e-booki a także prowadzi szkolenia w tym internetowe. W skrócie poświęca naprawdę wiele swojego czasu aby udostępniać to wszystko.  Są to osoby, które posiadają wysokie kwalifikacje w danej dziedzinie i chcą się nimi dzielić.

Sami przerobiliśmy wiele różnych szkoleń i możemy potwierdzić, że warto z nich korzystać ponieważ docieramy w ten sposób do wiedzy jaką sami musielibyśmy zbierać przez lata. A tak możemy za odpowiednią zapłatą uzyskać do niej dostęp w prosty i przyjemny sposób.

Wiedza zawsze kosztowała i dalej kosztować musi. Jak nie nasz czas to nasze pieniądze. Dlatego większość szkoleń, webinarów czy ebooków gdzie uzyskujemy dostęp do zaawansowanej często zakulisowej wiedzy to materiały odpłatne. Nie powinniśmy się temu dziwić.

Możemy mieć wrażenie, że świat w jakim żyjemy jest chytry na pieniądze i za byle radę każdy wyciąga rękę po zapłatę. Ale prawda jest taka, że ta rada to wiedza. A ta osoba, która ją nam daje musiała się natrudzić aby ją zdobyć a pewnie też i wykosztować.

Musimy zrozumieć że, wiedza w dzisiejszych czasach nie raz ma wyższą cenę niż materialne dobro. Z tego względu warto za nią płacić aby ją posiadać. Różnego rodzaju szkolenia pozwalają na zdobycie naprawdę profesjonalnej wiedzy często opartej o wieloletnie doświadczenie i tysiące prób oraz błędów jakich dzięki takiemu kursowi nie musimy popełniać sami.

Co zatem zyskujemy? Kto się nie szkoli stoi w miejscu, a w najlepszym przypadku porusza się do przodu w ślimaczym tempie. Każda nowa rzecz którą się nauczymy, to kolejny element Naszej oferty. Wiemy więcej, robimy więcej, robimy to lepiej. Lepsza usługa, to lepsza zapłata.

Dlatego właśnie się szkolimy

Jeśli spodobał Ci się ten post zostaw nam zielone serce poniżej!

Kontakt

Telefon: 501 269 969

E-mail: kontakt@zielonybiznes.pl

NIP: 865206066

Bądź z nami na
bieżąco!

Masz pytanie?

Napisz do nas online

Zapisałeś się na listę zainteresowanych

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail. Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z ofertą przedsprzedaży szkolenia oraz specjalnymi bonusami :). Nie widzisz wiadomości? Zobacz folder spam, wiadomość mogła tam przypadkowo wylądować.

Co z nami osiągniesz?

Dla kogo tu jesteśmy – skoro tu trafiłeś to prawdopodobnie dla Ciebie 😊, a dokładniej projekt kierujemy dla wszystkich osób z branży ogrodniczej i pokrewnych

Co oferujemy – szkolenia online ale nie tylko, stawiamy także na rozwój osobisty! 

Co chcemy stworzyć – super społeczność dążącą do upragnionych celów zawodowych ale wierzymy że jest to dobry punkt wyjścia aby realizować też inne cele w tym marzenia!

Jak to widzimy – my dajemy z siebie wszystko ale liczymy także na Twój udział, jak to mówią w kupie siła. Zbudujmy coś wspaniałego – WSPÓLNIE

Czego oczekujemy – otwartej głowy i trochę zaangażowania na początek, później powinno być już z górki. Nie jesteś przekonany?  Mimo to namawiamy do spróbowania. Spróbować nie zaszkodzi a kto wie co z tego wyjdzie 😊

W co wierzymy – w rozwój szeroko pojęty, że dążenie do celu ma sens i daje pożądane efekty, w moc dobrych relacji i w Ciebie tak samo mocno jak w siebie 😊

Wkrótce dostępne...

Sebastian

 • Instaluje systemy nawadniania od 2007 roku
 • Od 2015 roku prowadzi szkolenia praktyczne oraz zajmuję się pomocą techniczną dla firm ogrodniczych.
 • Ponad 200 różnego rodzaju realizacji nawadniania w tym nadzory techniczne na zlecenie zewnętrznych firm
 • Od kilku lat specjalizuje się w serwisowaniu i przebudowie istniejących systemów nawadniania.
 • Zawsze miły i uśmiechnięty, nie odmówi pomocy w każdym temacie.
 • Właściciel hurtowni nawadniania Blue Garden

Natalia

 • Projektant nawadniania od 2014 roku
 • Ponad 100 projektów systemów nawadniania w tym bardzo małe i bardzo duże
 • Przeprowadzone 24 szkolenia stacjonarne z projektowania nawadniania
 • Od początków kariery zawodowej ciągle się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje
 • Lubi zadowolonego klienta i profesjonalne podejście do  projektowania
 • Autorka bloga Zielone Nawodnione